Tülin Şahinden kızının babası Pedro de Noronha hakkında şoke eden sözler

Tülin Şahin ile Pedro de Noronha arasında yaşananlar magazin gündemine son dakika olarak düştü. Tülin Şahin ile eski sevgilisi ve kızının babası Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor. Geçen ay Noronhanın, kızlarına şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvuran Şahin, bu olayın ardından İstanbul Aile Mahkemesine başvurdu. Ünlü manken, daha önce de kızının Pedro de Noronha tarafından şiddete maruz kaldığını belirtmişti. Ünlü manken, mahkemeye sitenin güvenlik kameralarına yansıyan şiddet görüntülerini de sunmuştu. Tülin Şahinin savcılığa sunduğu yeni dosyadaki detaylar şoke etti. Tülin Şahin kızının Noronha tarafından kaçırılarak kendisinden fidye isteneceğini öne sürdü. İşte haberin detayları...

Tülin Şahinden kızının babası Pedro de Noronha hakkında şoke eden sözler
22 Ağustos 2021 - 12:31
Tülin Şahin ile Pedro de Noronha arasında yaşananlar magazin gündemine son dakika olarak düştü. Tülin Şahin ile eski sevgilisi ve kızının babası Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor.

Ünlü model 
Tülin Şahin ve Portekizli işinsanı Pedro de Noronha'nın kızları Siena Leyla, Kasım 2019'da dünyaya geldi. Şahin, doğumdan bir süre sonra da Noronha ile ilişkisini noktaladı. Ayrılık sonrası kızını göremediğini iddia eden Pedro de Noronha, mahkemeye başvurarak hak talebi istedi.
Ünlü model, yaşanan bu gelişmelerin ardından kızı ile kendisinin psikolojik ve fiziki şiddete maruz kaldığını açıklayarak 
Pedro de Noronha hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Ünlü manken, daha önce de kızının 
Pedro de Noronha tarafından şiddete maruz kaldığını belirtmişti.

Ünlü manken, mahkemeye sitenin güvenlik kameralarına yansıyan şiddet görüntülerini de sunmuştu. 
Tülin Şahin'in savcılığa sunduğu yeni dosyadaki detaylar şoke etti. Tülin Şahin kızının Noronha tarafından kaçırılarak kendisinden fidye isteneceğini öne sürdü.

 

3 MİLYON EURO BORÇU VAR

Hürriyet'in haberine göre; Tülin Şahin, savcılığa sunduğu son dosyada ise kan donduran ifadelere yer verdi. Şahin, 3 milyon Euro borcu olan Noronha'nın kızlarını kaçırarak kendisinden fidye talebinde bulunmak isteyeceğini iddia etti:"Siena'yı odasında uyuturken benim duymadığımı düşünüyordu. Arka odaların birinde 'Arabayı Bulgaristan veya Yunanistan'a getirdikten sonra gerisi kolay. Ben her şeyi hallettim' dediğini duydum."

BAKICILARLA İŞBİRLİĞİ YAPTI

İfadesinde kızını korumak için mücadelesini sürdüreceğini belirten Şahin, evdeki bakıcı N.Y.'nin Pedro de Noronha ile işbirliği yaparak kızını kaçırma operasyonu planladıklarını öne sürdü.

Bakıcısının eşi H.Y. ile ablası N.T. hakkında tehdit, şantaj, hakaret ve hırsızlık iddiasıyla suç duyurusunda bulunan ünlü model ifadesinde şu sözlere yer verdi: "N.Y.'nin kocası ve ablası beni arayıp telefonda 'Gör bak o çocuğa neler yapacağız' dedi. N.Y.'nin Siena'ya şiddetli davrandığına dair kamera kayıtları var."


Tülin ŞahinPedro de Noronha'nın aşk yaşadığı Işık Keçeci Aşur'un da olayların içinde olduğunu iddia etti.
Şahin, Aşur'un mahkemede yalancı şahitlik yaptığını öne sürdü. Ayrıca dosyada Pedro'nun Işık Keçeci Aşur'un referansı ile Siena'yı okula yazdırmaya çalıştığına yer verildi.

 

DEZENFEKTAN İÇİRMEYE KALKIŞTI

Tülin Şahin'in Portekizli işinsanı Pedro de Noronha hakkında savcılığa sunduğu dilekçesindeki diğer iddialar ise şöyle: "Geçen sene kızımın doğum günü olan 4 Kasım'da Siena'yı bayıltacak derecede sıktı.
Geçtiğimiz haziran ayında ise kızımıza dezenfektan içirmeye çalıştı.

Hamileliğimin 4'üncü ayından itibaren benden para istemeye başladı. Avukatıyla usulsüz bir şekilde banka hesaplarıma girip baktı.
Eski evliliğinden olan ve Londra'da yaşayan 15 ila 16 yaşlarındaki oğullarına 'Siena maddi açıdan hepimize bakacak. Merak etmeyin' dediğini öğrendim."


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum