Erdoğanın en yakınındaki ismin kızına koronavirüse rağmen VIP düğün

Cumhurbaşkanı Erdoğanın yıllarca fotoğrafçılığını yapan Kayhan Özerin kızı Tuğçe Özer bu akşam dünya evine girdi. Düğünde maske, mesafe kuralı hiçe sayıldı, ünlü sanatçı Berkay da konser verdi. Tuğçe Özer 2014 yılında KPSSye girmeden memur yapılmış Gençlik ve Spor Bakanlığında çok kısa sürede yükselerek daire başkanı olmuştu.

Erdoğanın en yakınındaki ismin kızına koronavirüse rağmen VIP düğün
03 Haziran 2021 - 14:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yıllarca fotoğrafçılığını Kayhan Özer'in kızı Tuğçe Özer bu akşam İstanbul'da VIP bir düğün ile Burak Ekmekçiler ile dünya evine girdi.

PANDEMİ YASAKLARI HİÇE SAYILDI

Düğün kalabalık bir davetli grubu ile gerçekleşirken pandemi kuralları unutuldu. Düğünde sosyal mesafe hiçe sayıldı, konukların çoğunda maske bile olmadığı görüldü.

BERKAY SAHNE ALDI

Sanatçıların, müzisyenlerin konser vermesi, sahne alması İçişleri Bakanlığı tarafından yasaklanmışken düğünde ünlü sanatçı Berkay sahneye çıktı. Davetliler ise omuz omuza, iç içe eğlendi, şarkılara eşlik etti.

Kağıt toplayıcılarına, işçilere, yurttaşlara maskelerini doğru takmadıkları gerekçesi ile ceza kesilirken Tuğçe Özer'in düğünün hiçbir denetim olmaması dikkat çekti.

 

İşte Özlem Özer'in gelin arabası:

İSMİ VIP TORPİL LİSTESİNDE ÇIKMIŞTI

2014 yılında dönemin CHP Sözcüsü Haluk Koç AKP'nin sınavsız, KPSS'siz VIP torpille işe aldığı isimleri açıklamıştı.

KISA SÜREDE MAKAM MEVKİ SAHİBİ OLDU

O isimler arasında Tuğçe Özer de vardı. Tuğçe Özer önce sınavsız memur yapıldı sonra hızlı bir şekilde makam ve mevki sahibi oldu. 2 günlük memurken Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nde basın müşaviri koltuğuna oturtuldu. Kısa süre sonra da Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı'na getirildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum